מיץ רימונים של פרימור
מיץ רימונים של פרימור צילום: עמית שטראוס

מיץ הרימונים של "פרימור"

מדובר על משקה בריא מרכז רימונים טבעי, הנמכר בבקבוק זכוכית של 1 ליטר. זהו כבר יתרון למיץ זה, שכן כל מיץ הנמכר בבקבוק זכוכית הוא עדיף מאשר בקבוק פלסטיק.

אז כפי שכבר ידוע, מיץ רימונים הוא מיץ בריא מאוד. על אף שמדובר במיץ העשוי מרכז טבעי ולא במיץ סחוט של ממש, טעם הרימונים לא נפגע ולמיץ זה טעם נפלא ודומה מאוד למיץ שנסחט זה עתה.

המיץ עשיר בנוגדי חמצון ואינו דורש קירור, אלא לאחר הפתיחה. בנוסף, לאחר השתייה מרגישים טעם מעט מר של הרימונים – זה טבעי למיץ הרימונים.

הציון שלנו: 7.5.

בואו לראות את פרטי המוצר באתר: מיץ רימונים של פרימור.

קבנוס דק-דק של "יחיעם"

את הקבנוס הדק-דק של יחיעם טעמנו רק בשני טעמים מתוך ארבעה - את הטעם הקלאסי ואת טעם הפפרוני. מדובר על מקלות קבנוס דקים מאוד, נוחים לאריזה ולאכילה.

כשפתחנו את האריזות, הופתענו לגלות שהקבנוס חתוך משני הצדדים, באופן בו אין צורך להוציא לבד את הקצוות ה"בעייתיות" של הקבנוס הרגיל. על רעיון זה מגיעה מחמאה.

מבחינת הטעם של שני הקבנוסים - לא הרגשנו הבדל רב בין הקלאסי לפפרוני. עם זאת, הטעם נהדר ואנחנו מצפים בקוצר רוח לטעום את שני הטעמים הנוספים בסדרה.

יחד עם זאת, המוצר מכיל מונוסודיום גלוטמט, שהוא חומר משפר טעם למזון. אנו מאמינים כי אין צורך להשתמש בחומר זה – המוצר יהיה טעים גם בלי זה וחבל על הוספתו אל הקבנוס.

הציון שלנו: 6.5.

בואו לראות את פרטי שני המוצרים באתר: קבנוס קלאסי דק-דק וקבנוס פפרוני דק-דק.

להתראות במוצרים החדשים הבאים (: