ככה תלמדו לשלוט על התזונה שלכם!

הוובינר שסחף את הרשת ושגרם למעל 18,000 אלופים ואלופות להכיר היטב את כלי התזונה הסודיים שעזרו להם לקחת שליטה מ-ל-א-ה על התזונה שלהם.

לקראת הוובינר, נשלח אליכם חוברת
מתכונים לחיטוב
במתנה!

מה הכוונה ב"שליטה על התזונה" ואיך להימנע מ"דיאטה מחזורית"?

מחקרים מראים כי 80% מאלו שירדו במשקל - יחזרו למשקל המקורי שלהם, ורק 20% יצליחו לשמור על המשקל לאורך זמן רב כחלק מאורח חיים קבוע.

בהנחה שהתנסיתם כבר בחייכם בדיאטה אחת או שתיים, אתם בוודאי מסכימים שלרדת במשקל זה החלק הקל וכמעט כולם יכולים להצליח בו, בעוד החלק הקשה הוא לשמר את התוצאה שהושגה.

עד היום הבטיחו לכם הבטחות מכאן ועד להודעה חדשה כמו "תאכלו מה שבא לכם ללא הגבלה" או "אתם לא צריכים בכלל לבצע פעילות גופנית", וכל פעם התאכזבתם מחדש.

אנחנו נספר לכם רק את האמת והיא:
לא היו לכם את הכלים להצליח להתמיד ולשלוט בתזונה שלכם!

זו המסגרת בשבילכם

מסגרת תומכת

המסגרת התומכת ביותר לאורך זמן וגם ברגעים הקשים בהם יש לנו נטייה למעוד מבחינה תזונתית!

יעיל ואפקטיבי

המסגרת הכי היעילה ואפקטיבית, וכזו שלא תקרע לכם את הכיס
(כ- 1 ש"ח ליום למנוי שנתי)!

השליטה אצלכם

המסגרת שתהפוך אתכם מנשלטים ע"י התזונה לשולטים עליה, והיחידה שתוביל אתכם להצלחה!

קצת עלינו

מאגר מידע ענק של מוצרי מזון שונים (10,153 מוצרים).
מבחר מגוון של מתכונים עם טבלת ערכים תזונתיים מלאה (8,018 מתכונים מכל הקטגוריות השונות).
אתר התזונה המוביל בישראל בו עושים שימוש רוב אנשי המקצוע בתחום התזונה (וגם אתם יכולים!).
למעלה מ- 1,000,000 גולשים שונים מבקרים באתר בחודש.
עשרות אלפי סיפורי הצלחה של סיוע בירידה במשקל ואימוץ דיאטה כאורח חיים.
FoodsDictionary - בריאות, תזונה, מתכונים, כלים לדיאטה ומחשבונים

אנחנו יודעים בדיוק למה אתם כאן...

במשפט אחד: נמאס לכם להיות במעגל האינסופי של "הדיאטה המחזורית"! כל פעם מחדש אתם "נופלים בקטנות", לא מעריכים במדויק את התצרוכת היומית מול היעדים והמינונים המומלצים, אתם מרגישים חסרי אונים ביחס למשקל שלכם ולא מצליחים להיות 100% בתוך התהליך לאורך זמן - כלומר, לא מצליחים לאמץ תזונה מותאמת אישית כחלק מאורח החיים שלכם. אתם עדיין מחפשים את נוסחת הקסם, את הליווי המקצועי המושלם ושיהיה לכל החיים או חלילה את כמוסות/זריקות ההרזיה שמפזרות הבטחות לכל עבר.

תנו לנו לחדש לכם - עד עכשיו לא היו לכם את הכלים להצליח להתמיד לאורך זמן ולשלוט בתזונה שלכם! וכשאנחנו מדברים על "כלים להצלחה" - אנחנו מדברים על כלי התזונה הכי מתקדמים בישראל שרוב אנשי המקצוע בתחום התזונה עושים בהם שימוש קבוע, ועכשיו גם אתם יכולים. אנחנו מאמינים בכם - אתם רק צריכים להאמין בעצמכם, להיות מחוייבים ב- 100% לתהליך (הרבה מאוד תלוי בכוח הרצון וההתמדה שלכם) ולהכיר את הכלים האלו - זה בדיוק מה שנעשה בוובינר.
תוכנית תזונה
תוכנית תזונה

אז מה נלמד בוובינר?

אתם עומדים להכיר את הסודות של כל אנשי המקצוע - אלו כלי התזונה והחיטוב המקיפים והאיכותיים בישראל שיסייעו לכם לקחת שליטה על התזונה שלכם אחת ולתמיד. כחלק משליטה זו, אתם זקוקים למסגרת תומכת של כלים ופיצ'רים שגם יחסכו לכם בזמן (אנחנו יודעים כמה זמן הוא מצרך חשוב כיום).

אתם הולכים לגלות איך ב- 15 דקות של השקעה ביום אתם פתאום תגלו כל כך הרבה על התזונה שלכם, תדעו בדיוק איפה אתם חורגים, תכירו את החולשות שלכם ולמעשה על ידי כך ובאמצעות הכלים היעילים שיעשו לכם סדר בראש - אתם תראו איך תצליחו לעשות את השינוי בראש. מסתבר שכל מה שהייתם צריכים זה רק לראות את הנתונים מול העיניים דרך מערכת נוחה, יעילה ומותאמת אישית לצרכים שלכם.

הכלים שיעזרו לכם לשלוט על התזונה שלכם

יומן מעקב תזונה

יומן מעקב תזונה

יומן האכילה הדיגיטלי היומי, המקיף והאיכותי בישראל

מנתח המתכונים

מנתח המתכונים

חישוב ערך תזונתי אוטומטי לכל מתכון שרוצים בקלות ובמהירות

מחשבון קלוריות

מחשבון קלוריות

טבלת ערכים תזונתיים מלאה (לא רק קלוריות) ופיצ'רים מיוחדים שאתם חייבים להכיר

התאמות אישיות

התאמות אישיות

לפי סוג הדיאטה שאימצתם, יצירת מוצרים ומתכונים "מועדפים" להזנה מהירה, יצירת ארוחות והוספת מוצרים אישיים

מתכונים לחיטוב

מתכונים לחיטוב

סינון אלפי המתכונים באתר לפי כמות קלוריות, חלבון, פחמימות או שומן למנה, לפי סוג מתכון וגם לפי שיטת הכנה

שיתוף בוואטסאפ

שיתוף בוואטסאפ

שיתוף הנתונים התזונתיים עם איש המקצוע שמלווה אתכם בתהליך

הרשמה מהירה בחינם לוובינר שישנה לכם את החיים

אולי אתם אומרים לעצמכם ש...

"מי סופר היום קלוריות?"
מחקרים מראים שבכדי לרדת במשקל יש צורך בגירעון קלורי, זו מתמטיקה ועובדה מוכחת, ואנו מוצאים יעילות רבה לכלי התזונה בקרב כלל הלקוחות לצורך איזון קלורי לאורך זמן ולמעקב אחרי הצריכה והמינונים המומלצים. נכון שישנם אנשים שמבחינה פסיכולוגית ומנטלית זה לא עושה להם טוב, אבל הכל תלוי באופן השימוש בכלים ואתם תמצאו את נוסחת השימוש שתעשה לכם טוב באופן אישי. בנוסף, ישנה התייחסות גם לרמות חלבון, פחמימות, שומנים, ויטמינים ומינרלים שונים - לא רק קלוריות!
"זה מתיש להזין כל יום וכל הזמן מה אני אוכל!"
מחשבון הקלוריות ומנתח המתכונים הם כלים דינמיים יותר (גם המתכונים לחיטוב). המטרה של הכלים היא להעניק זווית ראייה כוללת על התזונה שלכם ולסייע לכם גם ברגעים קשים כחלק ממסגרת תומכת (אם כי ישנם לקוחות וגם ספורטאים שעוקבים אחרי התפריט שלהם באופן הדוק מאוד וזה מסייע להם ונכון עבורם ספציפית - כל אחד יכול לקחת את הכלים אל המקום הנוח והיעיל עבורו). בנוסף, תגלו פיצ'רים שחוסכים בזמן רב (הארוחות שלי, התפריטים שלי, המועדפים שלי ועוד).
"נראה לכם שיש לי זמן לזה?"
אנחנו יודעים, החיים מורכבים, עבודה, ילדים... אבל תשאלו את עצמכם שוב אם יש משהו בחיים האלו שחשוב יותר מהבריאות שלכם. התשובה היא לא, חד משמעית. מחקרים מראים שאנחנו "מבזבזים" כ- 3.5 שעות ביום ברשתות החברתיות. קחו דוגמא ספציפית יותר: כמה זמן ביום אתם מבלים בטיקטוק בלבד ומוצאים את עצמכם 15 דקות ברצף בכל פעם מחליקים למעלה ובוהים במסך? (: לא כדאי יותר שתקדישו את 15 הדקות למען הבריאות שלכם? נקודה למחשבה.
"זה נחמד, אבל אני לא רואה את עצמי מקפיד ומשקיע"
אם לא תהיו מחוייבים באופן טוטאלי לתהליך - אתם בוודאי תחזרו אל המעגל האינסופי של הדיאטה המחזורית. אבל... יש לכם מזל הפעם - יש לכם אותנו, ואנחנו מאמינים בכם, מאוד. לאחר פידבקים רבים ממגוון לקוחות אנחנו יודעים להגיד לכם ש... כל אחד יכול!

פידבקים מאנשים שלמדו לשלוט על התזונה שלהם

נועה אלוני, מנויה

"אתר מעולה, פשוט וקל! מזינים מצרכים ורואים את כל הערכים התזונתיים. בנוסף, פניתי לגיא מנהל האתר שעונה על כל שאלה בסבלנות ומסירות, ומוסיף מוצרים שאין באתר כשאני מבקשת. שירות מדהים ומחיר לכל כיס 🙏🙏❤"

רקפת אריאלי, דיאטנית קלינית וספורט

"כדיאטנית שעוסקת במגוון רחב של עבודות כמו ייעוצים פרטיים, ליווי קבוצות ספורט וייעוץ לחברות מזון ומסעדות, אני מוצאת את המנוי שימושי מאוד. בקלות ניתן למצוא מוצרים ולראות את הערכים התזונתיים שלהם ולהמליץ/דיס עליהם. מחולל המתכונים (האנלייזר) זו פלטפרומה מדהימה לניתוח מתכונים וקיצרה לי זמן עבודה משמעותי. בנוסף, עבור כל מי שרוצה לעקוב אחר הרגלי האכילה שלו, יומן האכילה מכיל מגוון רחב מאוד של מוצרים ויחידות המידה שלהם, מאוד נוח לשימוש לקהל הרחב. ממליצה בחום לאנשי מקצוע ולאנשים שעוקבים אחר הרגלי האכילה שלהם."

אוהד בן עמי, מנוי

"שלום חברים, רוצה להמליץ לכם בחום על הכלים של FoodsDictionary. אני בנאדם מאוד מדויק ומאוד פרפקציוניסט, עושה המון אימונים ומאוד מדויק ומחושב! ללא האפליקציה הזאת - לא ניתן לדייק ולהגיע לתוצאות לאורך זמן! יש לי לא מעט תקופות של חיטוב ותקופות של מסה, וזה מצליח רק בזכות הכלים האלו. כל שינוי שאני מחליט לעשות משבוע לשבוע, הורדת קלוריות או תוספת קלוריות, אני רואה מיד את השינוי בשקילה השבועית שלי. אפליקציה מאוד אמינה ונוחה לשימוש! תמיד הכל בשליטה, אין הפתעות, הכל מתוכנן, אני תמיד יודע מה אני הולך לאכול מהבוקר שאני קם ועד השינה, תמיד הכל בשליטה על כמות הקלוריות והחלוקה לפחמימות, חלבון ושומן, אני בונה ארוחות, מחליף מגוון ותמיד בשליטה! יש המון אפשריות משחק באפליקציה, יש גם המון פיצ'רים, כתבות, מתכונים ועוד... בקיצור פשוט מושלם. אין משהו אחד שנכנס לי לגוף שלא מוזן באפליקציה ומחושב! דיוק = תוצאה, תוצאה = FOODS 👊💪"

סאלח סוויד, לקוח

"אני מנוי מזה זמן רב באתר FoodDictionary, והוא הפך לשגרת חיים ביומיום שלי, עוזר לי המון לאכול בריא, מדויק ומזין. אני מתאמן באופן יומי ומרגיש נפלא כשכל מאגרי האנרגיה, לרבות ויטמינים, מלאים ומאוזנים. התחלתי עם משקל 105 ק"ג ו- 29% שומן - היום אני 80 ק"ג ו- 12.5% שומן. הכל בזכות הכלים האלה שגם עוזרים לי לאכול כל מה שבא לי מבלי לעשות חרם על מזון כלשהו 😃"

יסמין גורן, מנויה

"ממליצה בחום על האפליקציה: סייעה לי לפלח בצורה מאורגנת את אבות המזון, כך שתמיד ידעתי שהכנסתי לגוף את מה שהוא צריך ועדיין שמרתי על איזון קלורי. קל, ידידותי למשתמש/ת ולוקח בדיוק 3 דקות ביום להזין את הנתונים כדי לקבל תמונת מצב ברורה"

עוד לקוחות מרוצים >>>

את מי תפגשו בוובינר?

גיא צורף

גיא צורף

גיא, מנהל אתר FoodsDictionary

עדיין מתלבטים?

כבר תגלו איך הכלים האלו הולכים לשנות את החיים שלכם כמו של עשרות אלפי אנשים נוספים שלקחו שליטה על התזונה שלהם בדרך הזו, ואיך תוכלו להפוך להיות חלק מ"קבוצת ה- 20%" שהצליחו ומרגישים בריאים ואנרגטיים יותר, במקום לעלות לסיבוב נוסף על רולטת "הדיאטה המחזורית" בה תחזרו על הדיאטה שוב ושוב ללא הצלחה. חשוב לנו להדגיש בפניכם: אנחנו לא מוכרים לכם חלום - זה דורש התמדה וכוח רצון רב, כמו בכל הצלחה של תהליך. אתם חייבים להיות 100% בתוך התהליך, ללמוד את המערכת ולהתאים אותה עבורכם בעזרת הפונקציות להתאמה אישית. במקום כל פעם להרוס לעצמכם את מה שהשגתם - הפעם תשמרו על זה לתמיד. אנחנו מאמינים בכם!

מהרו להירשם!