דלג לתוכן העמוד

סרגל נגישות

 

|
מתכונים (6,778)
|
בכל האתר
- פרסומת -

אודות FoodsDictionary

אתר FoodsDictionary הוא פורטל בריאות, תזונה ודיאטה, המכיל בתוכו את מילון האוכל של ישראל. מילון האוכל מכיל מאגר מידע שלם של אלפי מוצרי מזון ומאכלים שונים (רכיבים, ערכים תזונתיים ועוד).

באתר מתכונים עם ערכים תזונתיים מלאים (המחושבים על פי המצרכים המרכיבים אותם), אפשרות לנהל יומן תזונה אישי, מחשבוני תזונה שונים, דפי מידע והסברים אודות הערכים התזונתיים, בנושאי בריאות, תזונה ועוד.

החזון שלנו

החזון של FoodsDictionary הוא לספק לקהל הגולשים של האתר מידע אמין ומדויק אודות המוצרים והמאכלים שבאתר, וכלים העוזרים לשמירה על אורח חיים בריא ותזונה נכונה. כוונת האתר היא ליצור קהל צרכנים נבון יותר, להציג את הערך התזונתי של כל מאכל או מתכון באשר הוא (שקיפות מלאה מבלי להסתיר שום דבר) ולגרום ליצרני המזון לייצר מוצרי מזון בריאים וחיוניים יותר לקהל הצרכנים. הינכם מוזמנים להצטרף אלינו אל המסע לעולם טוב ובריא יותר.

מי אנחנו?

אתר FoodsDictionary הוקם בשנת 2009 על ידי ניר וגיא צורף, אחים ויזמים בשנות העשרים לחייהם בשיתוף המשפחה. ניר, מנהל הפיתוח של האתר, אחראי לרעיון העומד מאחורי האתר, פיתוחו ובנייתו, תכנון עיצובו ותוכנו. גיא הוא מנהל השיווק והפיתוח העסקי ואחראי על התוכן באתר.

כלים מיוחדים באתר

באתר מספר כלים מיוחדים, בין היתר "מנתח המתכונים", או בשמו השני "האנלייזר". מנתח המתכונים מחשב באופן אוטומטי את הערך התזונתי של כל מתכון ומתכון, וזאת אך ורק באמצעות "העתק-הדבק" של המצרכים אל שדה החיפוש של האנלייזר. בנוסף, ניתן למצוא באתר מגוון מחשבוני תזונה כמו מחשבון קלוריות מתקדם, מחשבון BMI, מחשבון צריכת קלוריות, מחשבון שריפת קלוריות ועוד.

וידאו

בשנת 2016 הקמנו את Tafiku Productions ("תפיקו הפקות") - סטודיו להפקות וידאו המתמחה בהפקות קולינאריות. אתם מוזמנים לצפות במגוון סרטונים שהפקנו למתכוני האתר וללקוחות שונים בתחום המזון באתר "תפיקו" או בעמוד הפייסבוק של Tafiku.

אפליקציות לנייד

למה כדאי להירשם לאתר?

ראשית, ההרשמה בחינם! כל משתמש רשום יכול לנהל ספר מתכונים אישי ויומן תזונה מתקדם באתר, לשתף מתכונים עם גולשים אחרים ולקבל עידכון שבועי עם כל הכתבות, המתכונים והידיעות הרלוונטיות לאותו שבוע.

גירסה בשפה האנגלית

בשנת 2020 העלנו לאוויר אתר במיוחד למתכונים טבעוניים, בשפה האנגלית.

מערכת האתר פתוחה לכל תגובה/הצעה/הערה אשר יש בפיכם - אנא כתבו אלינו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

19 קלוריות
ארטיק אבטיח ביתי
ארטיק אבטיח מפרי אמיתי בהכנה ביתית