|
מתכונים (5,793)
|
בכל האתר

ספורט וכושר גופני

רוצה לקבל עידכונים ישירות למייל? הרשמה לאתר »
|
איזה אימון גופני מתאים לי?
אתם עצלנים? כל היום יושבים במשרד? ממהרים? עובדים בעבודה פיזית? לכל אחד מתאים האימון עבורו - כתבה שכדאי לקרוא תוך כדי כמה כפיפות בטן לכתבה המלאה »
הקשר בין ספורט אקסטרים ופחד
נכון כשהייתם קטנים הפחד פחות ניכר בכם והייתם נוטלים סיכונים שכיום אתם חושבים פעמיים לפני שאתם נוטלים אותם? שווה לקרוא! לכתבה המלאה »
ילדים עם התנהגות, אישיות והרכב גוף כשל קשישים
איך משפיע אורח החיים הסדנטרי (אורח חיים לא פעיל) על הילדים שלנו? ומה הקשר לשיעורי החינוך הגופני בבתי הספר? הקליקו לכתבה! לכתבה המלאה »
מגיפת הפציעות בתחום האימונים עם משקולות
באילו אימונים עם משקולות יש פציעות רבות יותר? על אילו פציעות מדובר בדרך כלל? ומה הקשר לטכניקה בה מבוצע התרגיל? הקליקו לכתבה המלאה! לכתבה המלאה »
חשיבות מגנזיום והשפעותיו על ביצועים ספורטיביים
מה אתם יודעים על מגנזיום כמינרל? איך הוא קשור לביצועי ספורט טובים? מסתבר שמדובר על מינרל חשוב שאנחנו לא צורכים מספיק! לכתבה המלאה »
השפעות תוסף קריאטין על ביצועים ספורטיביים
מהו קריאטין פוספט? מה הם יתרונותיו וחסרונותיו? באילו ענפי ספורט הוא תורם להישגיות? כל זאת ועוד בכתבה הבאה שלפניכם! לכתבה המלאה »
היפרטרופיה באימוני ספינינג
היפרטרופיה היא למעשה העלאת מסת שריר. האם ניתן להעלות את מסת השריר באימוני ספינינג? התשובה המלאה במאמר שלפניכם! לכתבה המלאה »
השפעת קפאין על ביצועים ספורטיביים
כמה קפאין אתם צורכים? האם הוא ממכר? איך הוא משפיע על ההיבט הספורטיבי? כתבה חשובה על קפאין שאתם חייבים לקרוא! לכתבה המלאה »
פעילות גופנית והפחתת חרדה
סובלים מחרדה ופאניקה? היכנסו לקרוא על התופעה ועל הקשר לביצוע פעילות גופנית באמצעות תוכנית אימון אפקטיבית לכתבה המלאה »
הקשר בין עודף משקל ואחוזי שומן לנפילות מבוגרים
עודף המשקל שלנו ואחוז השומן בגוף משפיעים אפילו על התפקוד היומיומי שלנו ועלול לגרום לנפילות. להלן מס` תרגילים שיסייעו! לכתבה המלאה »
השפעת נוזלי ומלחי הגוף על הביצועים הספורטיביים
איך ניתן למנוע התייבשות בעת ביצוע פעילות גופנית? מה הן הסכנות כתוצאה מהתייבשות? ומה חשיבות נוזלי ומלחי הגוף? הקליקו לכתבה המלאה! לכתבה המלאה »
ספורט אתגרי לאחר גיל 40: סיכון רב לפציעות
אנשים מבוגרים רבים מבצעים פעילות ספורטיבית אתגרית בהתלהבות רבה - כנסו לקרוא על הסיכונים הרבים שבדרך עד לכדי פציעות חמורות לכתבה המלאה »
על תפיסת הספורטאים את יעילות האימון הגופני
האם כל ספורטאי תופס את ההנחיות באותו האופן? האם היכולות הקוגניטיביות שלהם דומות? ואיך יודעים מהו סוג הספורט המתאים לספורטאי? לכתבה המלאה »

שריפת קלוריות

הידעתם? גם בשינה אתם שורפים קלוריות!
כנסו למחשבון »
ערוץ זה מוקדש כל כולו לנושא הספורט והכושר הגופני. רובנו רוצים להיות בכושר גופני טוב ולעשות ספורט, אך מתייאשים מהר באמצע הדרך, כשרואים כמה היא קשה. על מנת להגיע למצב של כושר גופני סביר וטוב, יש להתאמן מספר פעמים בשבוע, ולבצע תרגילי כושר וריצות ממושכות. מיטב מאמני הכושר ומכוני הכושר מביאים לכם כאן את כל הפרטים הנחוצים לכם כדי לשפר את הכושר הגופני שלכם. בהצלחה גדולה ואל תתייאשו באמצע הדרך - תאמינו בעצמכם ותנו לעצמכם קצת קרדיט!

מחפשים דיאטנית?

צרו קשר עם דיאטנית עוד היום!
רק דיאטניות מומלצות!
לאינדקס דיאטניות »
 
הרשם לאתר וקבל עדכונים ישירות לדוא"ל שלך!
 
שלח לחבר עמוד זה
אל (דוא"ל)מאת (דוא"ל)
יש להפריד כתובות דוא"ל בפסיק
  שלח עותק לדוא"ל שלי
תוכן ההודעה
295 קלוריות
ארוחת ערב מושלמת
תפוחי אדמה אפויים ומוקרמים - הקליקו למתכון המלא!