|
מתכונים (5,900)
|
בכל האתר

ספורט וכושר גופני

רוצה לקבל עידכונים ישירות למייל? הרשמה לאתר »
|
קוקוס ומוצריו: יתרונות בריאותיים
אוהבים קוקוס? לפניכם כתבה מקיפה ומקצועית המסבירה את היתרונות התזונתיים והבריאותיים של הקוקוס ואת הקשר בין מי קוקוס לספורטאים לכתבה המלאה »
יחסי מאמן-ספורטאי: תנאי חשוב להצלחה
כתבה נהדרת למאמנים מחד ולמתאמנים מאידך שחשוב לקרוא על מנת לפתח מערכת יחסים טובה ומתאימה עבור שני הצדדים לכתבה המלאה »
קרוספיט: שיטת הכושר שכובשת את העולם
גם אתם שמעת על שיטת האימון שכובשת את העולם בשם "קרוספיט"? גם בישראל שיטת הכושר הזו תופסת תאוצה וכדאי לכם להכיר אותה! לכתבה המלאה »
פעילות גופנית לילדים: חוג או פעילות חופשית?
אתם רושמים את הילדים שלכם לחוגי ספורט? מה היתרונות בלהעניק להם זמן לפעילות גופנית חופשית בגינה לדוגמא? הקליקו לכתבה המלאה! לכתבה המלאה »
סופגניות לספורטאים לשמירה על הגזרה בחנוכה
לא יכולים לעמוד בפני הסופגניות ובכל זאת מעוניינים לשמור על המשקל? הנה לכם ארבעה מתכוני סופגניות מעט שונות אך לא פחות טעימות לכתבה המלאה »
רמת השירות של מדריכי כושר בסוגי אימונים שונים
האימונים האישיים בנויים על רמת שירות גבוהה, יחס אישי ואינטיליגנציה רגשית. היכנסו לקרוא על מדריכי הכושר החדשים! לכתבה המלאה »
איזה אימון גופני מתאים לי?
אתם עצלנים? כל היום יושבים במשרד? ממהרים? עובדים בעבודה פיזית? לכל אחד מתאים האימון עבורו - כתבה שכדאי לקרוא תוך כדי כמה כפיפות בטן לכתבה המלאה »
הקשר בין ספורט אקסטרים ופחד
נכון כשהייתם קטנים הפחד פחות ניכר בכם והייתם נוטלים סיכונים שכיום אתם חושבים פעמיים לפני שאתם נוטלים אותם? שווה לקרוא! לכתבה המלאה »
ילדים עם התנהגות, אישיות והרכב גוף כשל קשישים
איך משפיע אורח החיים הסדנטרי (אורח חיים לא פעיל) על הילדים שלנו? ומה הקשר לשיעורי החינוך הגופני בבתי הספר? הקליקו לכתבה! לכתבה המלאה »
מגיפת הפציעות בתחום האימונים עם משקולות
באילו אימונים עם משקולות יש פציעות רבות יותר? על אילו פציעות מדובר בדרך כלל? ומה הקשר לטכניקה בה מבוצע התרגיל? הקליקו לכתבה המלאה! לכתבה המלאה »
חשיבות מגנזיום והשפעותיו על ביצועים ספורטיביים
מה אתם יודעים על מגנזיום כמינרל? איך הוא קשור לביצועי ספורט טובים? מסתבר שמדובר על מינרל חשוב שאנחנו לא צורכים מספיק! לכתבה המלאה »
השפעות תוסף קריאטין על ביצועים ספורטיביים
מהו קריאטין פוספט? מה הם יתרונותיו וחסרונותיו? באילו ענפי ספורט הוא תורם להישגיות? כל זאת ועוד בכתבה הבאה שלפניכם! לכתבה המלאה »
היפרטרופיה באימוני ספינינג
היפרטרופיה היא למעשה העלאת מסת שריר. האם ניתן להעלות את מסת השריר באימוני ספינינג? התשובה המלאה במאמר שלפניכם! לכתבה המלאה »

שריפת קלוריות

הידעתם? גם בשינה אתם שורפים קלוריות!
כנסו למחשבון »
ערוץ זה מוקדש כל כולו לנושא הספורט והכושר הגופני. רובנו רוצים להיות בכושר גופני טוב ולעשות ספורט, אך מתייאשים מהר באמצע הדרך, כשרואים כמה היא קשה. על מנת להגיע למצב של כושר גופני סביר וטוב, יש להתאמן מספר פעמים בשבוע, ולבצע תרגילי כושר וריצות ממושכות. מיטב מאמני הכושר ומכוני הכושר מביאים לכם כאן את כל הפרטים הנחוצים לכם כדי לשפר את הכושר הגופני שלכם. בהצלחה גדולה ואל תתייאשו באמצע הדרך - תאמינו בעצמכם ותנו לעצמכם קצת קרדיט!

רוצה להיכנס להריון?

בואי לבדוק את פרק זמן הביוץ שלך!
למחשבון ביוץ »
 
הרשם לאתר וקבל עדכונים ישירות לדוא"ל שלך!
 
שלח לחבר עמוד זה
אל (דוא"ל)מאת (דוא"ל)
יש להפריד כתובות דוא"ל בפסיק
  שלח עותק לדוא"ל שלי
תוכן ההודעה
257 קלוריות
מנת דגים מנצחת לארוחת השישי!
פילה דג נסיכת הנילוס ברוטב אדום עשיר - היכנסו למתכון!