|
מתכונים (5,737)
|
בכל האתר

ספורט וכושר גופני

רוצה לקבל עידכונים ישירות למייל? הרשמה לאתר »
|
מגיפת הפציעות בתחום האימונים עם משקולות
באילו אימונים עם משקולות יש פציעות רבות יותר? על אילו פציעות מדובר בדרך כלל? ומה הקשר לטכניקה בה מבוצע התרגיל? הקליקו לכתבה המלאה! לכתבה המלאה »
חשיבות מגנזיום והשפעותיו על ביצועים ספורטיביים
מה אתם יודעים על מגנזיום כמינרל? איך הוא קשור לביצועי ספורט טובים? מסתבר שמדובר על מינרל חשוב שאנחנו לא צורכים מספיק! לכתבה המלאה »
השפעות תוסף קריאטין על ביצועים ספורטיביים
מהו קריאטין פוספט? מה הם יתרונותיו וחסרונותיו? באילו ענפי ספורט הוא תורם להישגיות? כל זאת ועוד בכתבה הבאה שלפניכם! לכתבה המלאה »
היפרטרופיה באימוני ספינינג
היפרטרופיה היא למעשה העלאת מסת שריר. האם ניתן להעלות את מסת השריר באימוני ספינינג? התשובה המלאה במאמר שלפניכם! לכתבה המלאה »
השפעת קפאין על ביצועים ספורטיביים
כמה קפאין אתם צורכים? האם הוא ממכר? איך הוא משפיע על ההיבט הספורטיבי? כתבה חשובה על קפאין שאתם חייבים לקרוא! לכתבה המלאה »
פעילות גופנית והפחתת חרדה
סובלים מחרדה ופאניקה? היכנסו לקרוא על התופעה ועל הקשר לביצוע פעילות גופנית באמצעות תוכנית אימון אפקטיבית לכתבה המלאה »
הקשר בין עודף משקל ואחוזי שומן לנפילות מבוגרים
עודף המשקל שלנו ואחוז השומן בגוף משפיעים אפילו על התפקוד היומיומי שלנו ועלול לגרום לנפילות. להלן מס` תרגילים שיסייעו! לכתבה המלאה »
השפעת נוזלי ומלחי הגוף על הביצועים הספורטיביים
איך ניתן למנוע התייבשות בעת ביצוע פעילות גופנית? מה הן הסכנות כתוצאה מהתייבשות? ומה חשיבות נוזלי ומלחי הגוף? הקליקו לכתבה המלאה! לכתבה המלאה »
ספורט אתגרי לאחר גיל 40: סיכון רב לפציעות
אנשים מבוגרים רבים מבצעים פעילות ספורטיבית אתגרית בהתלהבות רבה - כנסו לקרוא על הסיכונים הרבים שבדרך עד לכדי פציעות חמורות לכתבה המלאה »
על תפיסת הספורטאים את יעילות האימון הגופני
האם כל ספורטאי תופס את ההנחיות באותו האופן? האם היכולות הקוגניטיביות שלהם דומות? ואיך יודעים מהו סוג הספורט המתאים לספורטאי? לכתבה המלאה »
הסיבות לבצע פעילות גופנית גם בחורף
בחוץ קר וגשום ואתם מתחת לפוך בבית עם המזגן שדולק ומחמם - למה שתרצו לצאת ולבצע פעילות גופנית? כנסו לכתבה המלאה! לכתבה המלאה »
מחקר חדש: איך תשרפו 20% יותר שומן באימון?
אין ספק שפעילות גופנית אירובית יעילה לירידה במשקל, אך האם במידה ותבצעו את האימון על בטן ריקה תשרפו יותר שומן וקלוריות? כנסו לכתבה! לכתבה המלאה »
הקשר בין התקדמות הטכנולוגיה להיעדר ערכים
הטכנולוגיה שינתה ללא כל ספק את חיינו, אך היא גם גרמה להיעדר ערכים בעיקר אצל בני נוער - גם בתחום הספורט והפעילות הגופנית. לכתבה המלאה »

שריפת קלוריות

הידעתם? גם בשינה אתם שורפים קלוריות!
כנסו למחשבון »
ערוץ זה מוקדש כל כולו לנושא הספורט והכושר הגופני. רובנו רוצים להיות בכושר גופני טוב ולעשות ספורט, אך מתייאשים מהר באמצע הדרך, כשרואים כמה היא קשה. על מנת להגיע למצב של כושר גופני סביר וטוב, יש להתאמן מספר פעמים בשבוע, ולבצע תרגילי כושר וריצות ממושכות. מיטב מאמני הכושר ומכוני הכושר מביאים לכם כאן את כל הפרטים הנחוצים לכם כדי לשפר את הכושר הגופני שלכם. בהצלחה גדולה ואל תתייאשו באמצע הדרך - תאמינו בעצמכם ותנו לעצמכם קצת קרדיט!

מהו ה-BMI שלכם?

מדד המודד את היחס בין משקל הגוף לגובה.
למחשבון BMI »
 
הרשם לאתר וקבל עדכונים ישירות לדוא"ל שלך!
 
שלח לחבר עמוד זה
אל (דוא"ל)מאת (דוא"ל)
יש להפריד כתובות דוא"ל בפסיק
  שלח עותק לדוא"ל שלי
תוכן ההודעה
254 קלוריות
גונדי חומוס פרסי
כופתאות חומוס עם חזה עוף במרק - הקליקו למתכון המלא!